Program Święta Mostu i Żeliwa

 

plakat

PROGRAM III ŚWIĘTA MOSTU I ŻELIWA-DNI OZIMKA

 SOBOTA 16.09.2017

 „OZIMEK NA SPORTOWO” cz. I (ORLIK OZIMEK)

09:30 – 14:00 ROZGRYWKI PIŁKARSKIE – „Turniej dzikich drużyn”

(szczegóły na stronie DK i ORLIK)

„OZIMEK NA SPORTOWO” cz. II (WYSPA REHDANZ`A)

10:00-13:00 LGR OPOLSZCZYZNA – zawody z wędkarstwa rzutowego

10:00-10:30 FIT FABRYKA „JUMPING FROG” DZIECI

10:30-11:15 DK „ZUMBA” z udziałem mieszkańców

11:15-11:45 FIT FABRYKA „JUMPING FROG” DOROŚLI

11:45-12:15 DK „STRECHING”  z udziałem mieszkańców

Obowiązkowo karimaty!

12:20 – 12:50 FIT FABRYKA „KULTURYSTYKA” – trening obwodowy

„OZIMEK MIASTEM ŻELIWA” cz. I

14:45-15:20 190-LECIE MOSTU – część oficjalna (MOST WISZĄCY)

14:30-15:45 „ANIOŁY” – wystawa metaloplastyki JAROSŁAWA MICHAŁA CHYCA

(KOŚCIÓŁ EWANGELICKI)

15:45-16:15 NABOŻEŃSTWO EKUMENICZNE oraz koncert CHÓRU

„NA OBCASACH” ( KOŚCIÓŁ PARAFIALNY PW. ŚW. JANA

CHRZCICIELA)

16:20-16:45 KOROWÓD HISTORYCZNY (UL. WYZWOLENIA – UL. KOLEJOWA

– WYSPA REHDANZ`A)

17:00              ROZPALENIE DYMARKI (WYSPA REHDANZ`A)

 

„W KARCZMIE U KRIGARA” (WYSPA REHDANZ`A)

17:00-18:00  INSCENIZACJA pt. „W Karczmie u Krigara. Folk-musical historyczny”

18:00-18:30  OZIMSKA ORKIESTRA DĘTA

18:30-19:00 „ŚWIĘTO PSTRĄGA w Karczmie u Krigara”

FINAŁ konkursu na potrawę z pstrąga

„OZIMEK IMPREZOWO” (WYSPA REHDANZ`A)

19:00-19:45 ZERO GRAWITATION  z Heinsberga

19:45-20:30 MARIA SPÓLNA & BOW

20:30-21:00 FINAŁ KONKURSU NA STRÓJ HISTORYCZNY

21:00-22:00 GWIAZDA WIECZORU BRATHANKI

22:00-1:00   DYSKOTEKA POD GWIAZDAMI – GRA DJ WASYL

 NIEDZIELA 17.09.2017

– WYSPA REHDANZ`A –

„OZIMEK MIASTEM ŻELIWA” cz. II

13:00-14:00 „ANIMACJE DLA DZIECI”  cz. I

14:00-14:30 „OBRONA KARCZMY U KRIGARA” – inscenizacja bitwy

14:30-15:30 „ANIMACJE DLA DZIECI” cz. II

„CUDZYCH CHWALICIE… POZNAJCIE SWOICH!”

15:30-16:30 BLOK WOKALNY (wokaliści Studia Piosenki NONET

i Stowarzyszenia Na Rzecz Promocji Talentów AKCES)

16:30-17:30 BLOK TANECZNY (ZESPOŁY DK m.in. DIAMENT, DIAMENT1,

zespoły hip-hopowe i tańca nowoczesnego oraz Klub Miłośników Tańca

Towarzyskiego ALVARO, TANZGRUPPEN WALDENRAT

z Heinsberga)

17:30-18:00 „KLANZA DZIECIOM” – Szkoła Super Babci i Super Dziadka

18:00-18:20 ROZEBRANIE DYMARKI I WYDOBYCIE ŁUPY ŻELAZA

18:20-18:30 SIT-BEAT; DJ ROKA

18:30-18:50 OzM

18:50-19:20 ELEGANCKO

19:20-19:25 TAŃCOWADŁA – zaproszenie do wspólnego tańca

19:25-19:30 KASZMIR I ZAFIRA ORIENT „Shakira”

SUPER MUMS „Wojsko”

19:30-20:20 NUTSHELL

20:20-20:30 DELEMENT „Legenda o Syrenach”

KASZMIR I ZAFIRA ORIENT – klasyczny taniec orientalny

20:30-21:20 ZBERNY 3000 i Przyjaciele

21:20-21:30 DELEMENT „Zapomniany Cyrk”, KASZMIR I ZAFIRA ORIENT –

„Show Belly Dance”

21:30-22:30 FREULEIN WUNNDER z Heinsberga w największych światowych

przebojach

22:30  Zakończenie imprezy

 

 

Top
Menu
Responsive Menu Clicked Image